Jdi na obsah Jdi na menu
 


Znáte to: Sportka se nevyplatí!

 

Znáte to: Sportka se nevyplatí! Národní sport sázení je oblíbený a nebýt geniálního manažera, který dostal na lopatky firmu, do které lidé desítky let sami nosí peníze, bude zde zřejmě bez většího vzruchu dalších pár desítek let. Nějaký vzruch proběhnul, dravci se slétli a zase můžeme pokračovat vzhůru ke světlým zítřkům. Každá z nás zná ten orgastický stav, kdy imaginárně ukazuje prostředníček vybraným reálným subjektům a na své imaginární jachtě ujíždí vstříc západu slunce. Tolik energie upřené k užmoulanému kousku lístku, že by zelený zajásal a ihned jedince připojil k síti. Dotovaně, průhledně a ekologicky, jistě!
Karel Janeček, finanční ředitel společnosti RSJ Invest, nadmíru úspěšně obchodující s cennými papíry, ale tvrdí, že žádná strategie, tedy ani žádné rozpisy, nemůže změnit pravděpodobnost výhry jedna ku čtrnácti milionům. Pán na to má školy – je absolventem matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v oboru pravděpodobnost.

Zbývá tedy již jen jedna otázka. S jakou pravděpodobností může průměrný umolousaný občan ČR pracující mimo strakovku vydělat v jakémkoliv oboru během jednoho podvečera jeden, dva či sto milionů korun?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář