Jdi na obsah Jdi na menu
 


Znáte to: jak to dopadne s naší civilizací?

Znáte to: jak to dopadne s naší civilizací? Otázka o to ožehavější, že na rok 2012 vyhynulému národu indiánů došel kalendář. Jak to asi herdek dopadne, řekne si každý, když se podívá na libovolné zprávy.Politici jsou tak zkorumpovaní, až to dál nejde. To tu nikdá nebylo. Zima byla úplně jiná, než jaká byla za našich mladých let. Opět se zdražuje a zvyšují daně. Tak to tu opravdu nikdá nebylo. A ta krize, ekonomická. To je úplné novum, to tu nikdá nebylo. Ledy tají, prší jindy než chceme, obchodníci šidí, firmy škrtí, zloději kradou. To tu nikdá nebylo, natož za našich mladých let! A opět dochází ropa !K tomu se překvapivě hýbou zemské desky, větry fučí, vlny se vlní, vody tečou až zalévají. Nekázeň, zatrhnout by se to mělo, protože to tu přeci nikdá nebylo. Vědci se škrábou ve vlasech, leští si pleše, navyšují granty. Jak tohle jenom dopadne?

Odpověď přitom máme přímo před sebou. Stačí jen strávit nějaký čas na silnicích, nejlépe českých. A pak je jasno. Je to v troubě. Lidské pokolení není chytré ani tak, aby nešahalo více než jednou na rozpálená kamna.
Hemžení na cestách totiž velmi názorně demonstruje rysy lidského pokolení. Tak za prvé až za poslední, jedu já. Mám tedy nárok na můj manévr, bez ohledu na okolí. Vím všechno.Vím, že za zatáčkou nikdo nejede, takže předjíždím, ty nedochůdče jedno. Mám chuť si vyzkoušet brzdy, takže na ně dupnu klidně v koloně na rovné cestě. Moje kára je…a vím to jen já…rodným bratrem Veyronu, takže klidně můžu předjíždět, i když ten sralbotka v protisměru už brzdí i očima. Jééé a spadla mi cigára, skáknu si pro ně pod volant. Kdybych tedy náhodou vyjel ze směru jízdy, máte to vědět, ne? Kruci, náhodou se mi do auta přimotala stará lednička a koberec. No nic, vyhodím je do lesíku u cesty, ty zvířata, vzduch a Krakonoš se o ně nějak postarají. Kruci, na myčku je řada. Dám si venku pokec s kluky tunery. A nechám nakopnutou káru, ať vidí všichni, že na to mám.
A to hlavní, mám vůz libovolného ročníku, vyšší třídy, německé značky. Jsem tedy nejrychlejší a můžu parkovat úplně všude!
Shrnuto: jako jednoduché entity, dohlédnuvší maximálně za kapotu vozu, máme z pohledu vesmíru budoucnost jepice. Naši vesmírní sousedé se musí hodně nasmát, když to vidí….
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář